Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Zrenjanin

Place Departure Distance Travel time
Novi Sad A.S. 08:58h 0km 00:00 h
Hladnjača Novi Sad 09:03h 1km 00:05 h
Žabaljska raskrsnica 09:23h 22km 00:25 h
Žabaljski most 09:43h 35km 00:45 h
Bagljaš 10:03h 48km 01:05 h
Zrenjanin A.S. 10:13h 52km 01:15 h
Miletićeva 10:18h 55km 01:20 h
Klek 10:28h 61km 01:30 h
Žitište 10:38h 70km 01:40 h
Banatski Dvor 10:48h 81km 01:50 h
Čestereg 10:53h 87km 01:55 h
Banatsko Karađorđevo 11:03h 90km 02:05 h
Aleksandrovo ZR 11:08h 96km 02:10 h
Nova Crnja 11:11h 99km 02:13 h
Vojvoda Stepa 11:13h 103km 02:15 h
Srpska Crnja 11:14h 108km 02:16 h
Radojevo 11:15h 117km 02:17 h
Place Departure Distance Travel time