Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Zrenjanin - Novi Sad

Place Departure Distance Travel time
Radojevo 17:30h km 00:00 h
Srpska Crnja 17:43h km 00:13 h
Vojvoda Stepa 17:50h km 00:20 h
Nova Crnja 17:55h km 00:25 h
Aleksandravo, Velike livade 17:59h km 00:29 h
Banatsko Karađorđevo 18:04h km 00:34 h
Čestereg 18:08h km 00:38 h
Banatski Dvor 18:13h km 00:43 h
Žitište 18:19h km 00:49 h
Ravni Topolovac 18:20h km 00:50 h
Klek 18:27h km 00:57 h
Miletićeva 18:38h km 01:08 h
Zrenjanin A.S. 19:10h km 01:40 h
Bagljaš 19:20h km 01:50 h
Žabaljski most 19:55h km 02:25 h
Žabaljska raskrsnica 20:05h km 02:35 h
Novi Sad A.S. 20:20h km 02:50 h
Place Departure Distance Travel time