Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Lazarevac - Valjevo

Place Departure Distance Travel time
Lazarevac A.S. 06:00h 0km 00:00 h
Petka Lazarevac 06:08h 4km 00:08 h
Ćelije 06:11h 6km 00:11 h
Lajkovac AS 06:15h 8km 00:15 h
Rubribreza 06:17h 11km 00:17 h
Nepričava 06:20h 13km 00:20 h
Slovac Valjevo 06:24h 16km 00:24 h
V. Loznica 06:32h 21km 00:32 h
Divci Valjevo 06:37h 24km 00:37 h
Lukavac - Valjevo 06:40h 26km 00:40 h
A.Rampa 06:43h 28km 00:43 h
Iverak Valjevo 06:47h 29km 00:47 h
Ćatin Put 06:48h 30km 00:48 h
Gorić 2 06:50h 31km 00:50 h
Donja Grabovica 06:51h 32km 00:51 h
Most na Ljubostinji 06:53h 34km 00:53 h
Krušik 06:55h 35km 00:55 h
Valjevo 06:59h 36km 00:59 h
Place Departure Distance Travel time