Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Loznica - Šabac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Krupanj A.S. 11:30h 0km 00:00 h
Zeljići 11:37h 6km 00:07 h
Zarići 11:40h 8km 00:10 h
Krasava 11:44h 12km 00:14 h
Mojkovići 11:49h 16km 00:19 h
Zavlaka 11:52h 18km 00:22 h
Banja Badanja 11:55h 21km 00:25 h
Cernica st. 11:59h 24km 00:29 h
Paulja st. 12:04h 28km 00:34 h
Tekeriš 12:07h 31km 00:37 h
UGLjARA 12:13h 36km 00:43 h
RUMSKA 1 12:14h 37km 00:44 h
MLAĐIN MLIN 12:18h 40km 00:48 h
VOLUJAC CENTAR 12:22h 43km 00:52 h
BOJIĆ CENTAR 12:25h 46km 00:55 h
SLATINA CENTAR 12:30h 50km 01:00 h
VARNA CENTAR 12:34h 53km 01:04 h
MIŠAR DOM 12:56h 72km 01:26 h
Orid 13:00h 75km 01:30 h
Obrenovac A.S. 13:50h 117km 02:20 h
Umka stajalište 14:02h 127km 02:32 h
Čukarica Ada 14:23h 144km 02:53 h
Beograd A.S. 14:29h 149km 02:59 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja