Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Obrenovac - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kalenić 09:00h 0km 00:00 h
Brgule - raskrsnica 09:04h 3km 00:04 h
Brgule - Žel. stanica 09:06h 4km 00:06 h
Liso Polje r. 09:09h 6km 00:09 h
Veprovica 09:13h 9km 00:13 h
Stubline 09:19h 13km 00:19 h
Zvečka - rampa 09:29h 20km 00:29 h
Obrenovac A.S. 09:35h 23km 00:35 h
Obrenovac-Topolice 09:39h 24km 00:39 h
Barič - centar 09:45h 29km 00:45 h
Umka - centar 09:53h 34km 00:53 h
Čukarica Ada 10:07h 50km 01:07 h
Beograd A.S. 10:20h 56km 01:20 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja