Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Ub

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Valjevo 06:45h 0km 00:00 h
Krušik 06:51h 1km 00:06 h
Donja Grabovica 06:55h 3km 00:10 h
Ćatin Put 06:57h 5km 00:12 h
Iverak Valjevo 06:58h 6km 00:13 h
A.Rampa 07:01h 8km 00:16 h
Stepanje - Prodavnica 07:15h 22km 00:30 h
Bajevac I 07:17h 24km 00:32 h
Bajevac II 07:19h 26km 00:34 h
Murgaš 07:21h 28km 00:36 h
Vučijak 07:24h 31km 00:39 h
Ub - A.S. 07:35h 35km 00:50 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja