Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Smederevo - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Smederevo A.S. 15:00h 0km 00:00 h
Smederevo-Prevoz 15:05h 3km 00:05 h
Jugovo SD 15:09h 5km 00:09 h
Orašac SD 15:17h 10km 00:17 h
Brestovik 15:22h 13km 00:22 h
Grocka 15:32h 20km 00:32 h
Zaklopača 15:39h 25km 00:39 h
Boleč 15:49h 32km 00:49 h
Autokomanda 16:08h 46km 01:08 h
Beograd A.S. 16:15h 51km 01:15 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja