Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Pirot - Babušnica

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Pirot 15:15h km 00:00 h
Gradić Kale 15:20h km 00:05 h
Gnjilan 15:26h km 00:11 h
Sadikov Bunar 15:30h km 00:15 h
Blato 15:33h km 00:18 h
Vojnici 15:43h km 00:28 h
Gornje Krnjino 15:45h km 00:30 h
Donje Krnjino 15:48h km 00:33 h
Donji Striževac 15:51h km 00:36 h
Provaljenik 15:53h km 00:38 h
Izvor Pirot 15:55h km 00:40 h
Babušnica centar 15:58h km 00:43 h
Babušnica AS 16:00h km 00:45 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja