Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Obrenovac - Loznica

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 21:15h km 00:00 h
Čukarica Ada 21:21h km 00:06 h
Umka stajalište 21:41h km 00:26 h
Obrenovac A.S. 21:53h km 00:38 h
Ratari. 22:03h km 00:48 h
Skela Dom 22:10h km 00:55 h
Ušće st. 22:19h km 01:04 h
Beljin st. 22:22h km 01:07 h
Mesarci 22:25h km 01:10 h
Debrc Centar 22:29h km 01:14 h
Skupljen Baraka 22:37h km 01:22 h
Zvezd (Crvena kafana) 22:38h km 01:23 h
Trbušac st. 22:40h km 01:25 h
Orid 22:44h km 01:29 h
MIŠAR DOM 22:47h km 01:32 h
DUMAČA RASKRŠĆE 22:52h km 01:37 h
ŠABAC A.S. 22:57h km 01:42 h
Slepčević 23:10h km 01:55 h
Duvanište 23:15h km 02:00 h
Petlovača 23:23h km 02:08 h
Ribari centar 23:27h km 02:12 h
Prnjavor centar 23:31h km 02:16 h
Novo Selo 23:39h km 02:24 h
Lešnica 23:43h km 02:28 h
Jelav Dom 23:50h km 02:35 h
Lipnički Šor 23:52h km 01:37 h
Loznica A.S. 00:01h km 02:46 h
Klupci Dom 00:05h km 02:50 h
Loznica, Krst 00:15h km 03:00 h
Korenita Dom 00:19h km 03:04 h
Lipovača 00:23h km 03:08 h
Neškovići 00:25h km 03:10 h
Kostajnik 00:27h km 03:12 h
Stolice 00:32h km 03:17 h
Brštica 00:33h km 03:18 h
Krupanj A.S. 00:35h km 03:20 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja