Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Obrenovac - Banjani

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 19:40h km 00:00 h
Čukarica Ada 19:47h km 00:07 h
Umka 20:05h km 00:25 h
Barič rampa 20:11h km 00:31 h
Obrenovac A.S. 20:15h km 00:35 h
Zvečka - rampa 20:22h km 00:42 h
Grabovac 20:32h km 00:52 h
Orašac - centar 20:42h km 01:02 h
Vukićevica 20:44h km 01:04 h
Banjani 20:50h km 01:10 h
Kožuar 21:00h km 01:20 h
Tulari 21:10h km 01:30 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja