Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Bačka Palanka A.S 06:57h 0km 00:00 h
Čelarevo - centar 07:10h 12km 00:13 h
Gložan 07:17h 16km 00:20 h
Begeč II 07:24h 23km 00:27 h
Futog AS 07:31h 27km 00:34 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 07:36h 30km 00:39 h
Novi Sad A.S. 07:48h 42km 00:51 h
Zemun Pošta 09:18h 116km 02:21 h
Beograd A.S. 09:30h 122km 02:33 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja