Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac - Lebane

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Leskovac 12:30h 0km 00:00 h
Leskovac Modna kuca 12:33h 1km 00:03 h
Tri Šešira 12:36h 2km 00:06 h
Ćenovac 12:47h 10km 00:17 h
Pertate 12:48h 11km 00:18 h
Bošnjace 12:51h 13km 00:21 h
Bošnjačko groblje 12:53h 13km 00:23 h
Lugare 12:56h 16km 00:26 h
Konjino 12:58h 18km 00:28 h
Pavlove livade 13:02h 21km 00:32 h
Modna kuća Lebane 13:03h 21km 00:33 h
Lebane 13:06h 22km 00:36 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja