Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac - Lebane

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Leskovac 19:00h km 00:00 h
Leskovac Modna kuca 19:03h km 00:03 h
Tri Šešira 19:06h km 00:06 h
Ćenovac 19:17h km 00:17 h
Pertate 19:18h km 00:18 h
Bošnjace 19:21h km 00:21 h
Bošnjačko groblje 19:23h km 00:23 h
Lugare 19:26h km 00:26 h
Konjino 19:28h km 00:28 h
Pavlove livade 19:32h km 00:32 h
Modna kuća Lebane 19:33h km 00:33 h
Lebane 19:36h km 00:36 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja