Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kruševac - Kraljevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kruševac A.S. 11:00h 0km 00:00 h
Stopanja 11:20h 15km 00:20 h
Počekovina 1 11:30h 21km 00:30 h
Trstenik A.S. 11:45h 29km 00:45 h
Železnička Stanica Vrnjačka Ba 11:55h 39km 00:55 h
Vrnjačka Banja 12:00h 43km 01:00 h
Vrnjci 12:05h 47km 01:05 h
Lipova 12:10h 50km 01:10 h
PODUNAVCI 12:15h 54km 01:15 h
Vrba-Kraljevo 12:25h 62km 01:25 h
Kraljevo SUP 12:33h 69km 01:33 h
Kraljevo A.S. 12:45h 70km 01:45 h
Lađevci 13:05h 83km 02:05 h
Tavnik 13:10h 86km 02:10 h
Mrčajevci 13:15h 92km 02:15 h
Mojsinje 13:25h 98km 02:25 h
Preljina 13:35h 104km 02:35 h
Čačak A.S. 13:40h 111km 02:40 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja