Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Jagodina - Svilajnac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Niš 14:15h km 00:00 h
Aleksinac 14:47h km 00:32 h
Paraćin 15:41h km 01:26 h
Ćuprija 15:52h km 01:37 h
Jagodina 16:05h km 01:50 h
Svilajnac 16:55h km 02:40 h
Kušiljevo Gornja Kafana 17:03h km 02:48 h
Viteževo R 17:04h km 02:49 h
Porodin 17:09h km 02:54 h
Žabari 17:15h km 03:00 h
Simićevo Centar 17:22h km 03:07 h
Oreovica Centar 17:27h km 03:12 h
Aleksandrovac Centar 17:30h km 03:15 h
Vlaški Do-C 17:36h km 03:21 h
Poljana Centar 17:42h km 03:27 h
Prugovo 17:46h km 03:31 h
Lučica ŠKOLA 17:47h km 03:32 h
Lučica R 17:47h km 03:32 h
Požarevac 17:55h km 03:40 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja