Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Despotovac - Ćuprija

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Despotovac 07:00h 0km 00:00 h
Despotovac-Žel-stanica 07:04h 1km 00:04 h
Beljajka R 07:11h 7km 00:11 h
Virine 1 07:17h 11km 00:17 h
Sofijani 07:20h 13km 00:20 h
Paljane 07:26h 18km 00:26 h
Bolnica Ćuprija 07:31h 22km 00:31 h
Ćuprija 07:35h 24km 00:35 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja