Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Valjevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 07:00h 0km 00:00 h
Žarkovo 07:10h 8km 00:10 h
Lajkovac AS 08:15h 68km 01:15 h
Rubribreza 08:19h 71km 01:19 h
Nepričava 08:21h 73km 01:21 h
Slovac Valjevo 08:25h 76km 01:25 h
V. Loznica 08:29h 81km 01:29 h
Divci Valjevo 08:32h 84km 01:32 h
Lukavac - Valjevo 08:34h 86km 01:34 h
A.Rampa 08:36h 88km 01:36 h
Iverak Valjevo 08:37h 89km 01:37 h
Ćatin Put 08:38h 90km 01:38 h
Gorić 2 08:39h 91km 01:39 h
Donja Grabovica 08:40h 92km 01:40 h
Most na Ljubostinji 08:42h 94km 01:42 h
Krušik 08:43h 95km 01:43 h
Valjevo 08:45h 96km 01:45 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja