Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Zaječar

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 19:30h 0km 00:00 h
Autokomanda 19:36h 3km 00:06 h
Izvor Selo 22:00h 175km 02:30 h
Krivi Vir R 22:20h 192km 02:50 h
Lukovo-Most 22:25h 198km 02:55 h
Lukovo 22:27h 200km 02:57 h
Jablanica R 22:28h 201km 02:58 h
Mirovo Motel Rtanj 22:30h 203km 03:00 h
Boljevac 22:36h 210km 03:06 h
Boljevac 22:40h 210km 03:10 h
Savinac 22:55h 223km 03:25 h
Selište Zaječar 23:00h 228km 03:30 h
Šarbanovac R 23:06h 233km 03:36 h
Brestovac R 23:16h 243km 03:46 h
Bor 23:20h 247km 03:50 h
Tehnopromet Bor 23:21h 247km 03:51 h
Jugopetrol Bor 23:22h 248km 03:52 h
Ekspres Bor 23:23h 248km 03:53 h
Bor centar 23:25h 249km 03:55 h
Bor AS 23:30h 251km 04:00 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja