Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Kruševac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 15:00h 0km 00:00 h
Autokomanda 15:10h 3km 00:10 h
Ćićevac A.S. 17:10h 170km 02:10 h
Nova pijaca - Kruševac 17:40h 190km 02:40 h
Kruševac A.S. 17:48h 192km 02:48 h
Pepeljevac - dom 18:13h 199km 03:13 h
Žabare 18:21h 204km 03:21 h
Velika Vrbnica - dom 18:25h 208km 03:25 h
Mrmoš 2 18:28h 210km 03:28 h
Laćisled 18:32h 213km 03:32 h
Donji Stupanj - raskrsnica 18:34h 214km 03:34 h
Begovac 18:35h 215km 03:35 h
Dašnica 18:37h 217km 03:37 h
Novaci 18:39h 218km 03:39 h
Bobote 18:42h 220km 03:42 h
Bruski put 18:44h 221km 03:44 h
Vitkovo 18:45h 222km 03:45 h
Aleksandrovac A.S. 18:50h 225km 03:50 h
Vitkovo 18:55h 229km 03:55 h
Venčac 2 18:58h 231km 03:58 h
Šljivovo - raskrsnica 19:15h 237km 04:15 h
Botunja 19:20h 240km 04:20 h
Mala Vrbnica 19:25h 243km 04:25 h
Brus A.S. 19:45h 249km 04:45 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja