Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Kragujevac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. (polazna) 23:45h km 00:00 h
Bubanj potok 23:59h km 00:14 h
Mali Požarevac 00:10h km 00:25 h
Kolari 00:30h km 00:45 h
Smederevo 01:00h km 02:15 h
Krnjevo 01:10h km 02:25 h
Velika Plana 01:20h km 02:35 h
Markovac 01:30h km 02:45 h
Lapovo 01:40h km 02:55 h
Batočina 01:50h km 03:05 h
Kragujevac A.S. 02:15h km 04:30 h
Ravni Gaj 02:30h km 04:45 h
Gruža 02:35h km 04:50 h
Guberevac 02:50h km 05:05 h
Vitkovac 03:00h km 06:15 h
Vitanovac 03:10h km 06:25 h
Kraljevo A.S.. 03:20h km 06:35 h
Bogutovac 03:40h km 06:55 h
Maglič 03:50h km 07:05 h
Polumir 04:00h km 08:15 h
Ušće Raška 04:10h km 08:25 h
Bare (Jošanička Banja) 04:20h km 08:35 h
Biljanovac 04:30h km 08:45 h
Baljevac 04:40h km 08:55 h
Brvenik 04:50h km 09:05 h
Raška (pored stanice) 05:00h km 10:15 h
Rudnica 05:10h km 10:25 h
Jarinje 05:20h km 10:35 h
Lešak 05:30h km 10:45 h
Leposavić A.S. 05:45h km 11:00 h
Sočanica 05:55h km 11:10 h
Balaban 06:20h km 12:35 h
Kosovska Mitrovica A.S. 06:35h km 12:50 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja