Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kragujevac - Kraljevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kragujevac A.S. 06:30h 0km 00:00 h
Pijaca Kragujevac 06:33h 1km 00:03 h
Mala vaga Kragujevac 06:37h 2km 00:07 h
Zvezda Kragujevac 06:41h 3km 00:11 h
Grošnica 06:44h 4km 00:14 h
Korićani 06:49h 7km 00:19 h
Dragobraća 06:52h 10km 00:22 h
Goločelo 06:54h 13km 00:24 h
Vučkovica 06:58h 14km 00:28 h
Ravni Gaj 07:00h 16km 00:30 h
Ljubic 07:02h 17km 00:32 h
Grabovac Gruza 07:05h 19km 00:35 h
Gruža 07:06h 21km 00:36 h
Čestin Gruza 07:07h 22km 00:37 h
Balosava 2 07:09h 24km 00:39 h
Balosava 1 07:11h 26km 00:41 h
Vrbeta 07:12h 27km 00:42 h
Guberevac 07:14h 28km 00:44 h
Tabla Zakuta 07:15h 29km 00:45 h
Kriva Jabuka 07:16h 30km 00:46 h
Tomica brdo KV 07:18h 32km 00:48 h
Vitkovac 07:20h 34km 00:50 h
Pečenog 2 07:23h 35km 00:53 h
Pečenog 1 07:24h 36km 00:54 h
Milavčići 2 07:26h 38km 00:56 h
Milavčići 1 07:27h 39km 00:57 h
Berinac KV 07:29h 40km 00:59 h
Vitanovac 07:30h 41km 01:00 h
Tunel KV 07:32h 43km 01:02 h
Šumarice 2 KV 07:36h 45km 01:06 h
Šumarice 1 KV 07:37h 47km 01:07 h
Magnohrom raskrsnica 07:40h 49km 01:10 h
Fakultet KV 07:42h 51km 01:12 h
AMD 07:44h 52km 01:14 h
Kraljevo A.S. 07:47h 53km 01:17 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja