Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Loznica

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Valjevo 12:10h 0km 00:00 h
Krušik 12:16h 1km 00:06 h
Donja Grabovica 12:20h 3km 00:10 h
Ćatin Put 12:23h 5km 00:13 h
Iverak Valjevo 12:26h 7km 00:16 h
A.Rampa 12:27h 8km 00:17 h
Lukavac - Valjevo 12:29h 10km 00:19 h
Divci Valjevo 12:31h 12km 00:21 h
V. Loznica 12:34h 15km 00:24 h
Slovac Valjevo 12:39h 19km 00:29 h
Nepričava 12:43h 22km 00:33 h
Rubribreza 12:46h 24km 00:36 h
Lajkovac AS 12:50h 27km 00:40 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja