Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Loznica

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Valjevo 13:30h 0km 00:00 h
Krušik 13:34h 1km 00:04 h
Most na Ljubostinji 13:36h 2km 00:06 h
Donja Grabovnica 13:38h 4km 00:08 h
Gorić 2 13:39h 5km 00:09 h
Ćatin Put 13:41h 6km 00:11 h
Iverak Valjevo 13:42h 7km 00:12 h
A.Rampa 13:46h 8km 00:16 h
Lukavac - Valjevo 13:49h 10km 00:19 h
Divci Valjevo 13:52h 12km 00:22 h
V. Loznica 13:57h 15km 00:27 h
Slovac Valjevo 14:05h 20km 00:35 h
Nepričava 14:09h 23km 00:39 h
Rubribreza 14:12h 25km 00:42 h
Lajkovac AS 14:14h 28km 00:44 h
Ćelije 14:18h 30km 00:48 h
Petka Lazarevac 14:21h 32km 00:51 h
Lazarevac A.S. 14:29h 36km 00:59 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja