Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Šabac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
NOVI SAD A.S. 13:15h 0km 00:00 h
Ruma A.S. 14:00h 41km 00:45 h
ŠABAC A.S. 14:40h 77km 01:25 h
JEVREMOVAC CENTAR 14:50h 85km 01:35 h
VOLUJAC CENTAR 15:16h 98km 02:01 h
Tekeriš 15:34h 109km 02:19 h
Banja Badanja 15:50h 118km 02:35 h
Zavlaka 15:55h 122km 02:40 h
Zeljići 16:15h 135km 03:00 h
Krupanj A.S. 16:23h 141km 03:08 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja