Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac - Medveđa

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Leskovac A.S. 18:05h 0km 00:00 h
Leskovac Modna kuca 18:08h 1km 00:03 h
Tri Šešira 18:11h 2km 00:06 h
Ćenovac 18:22h 10km 00:17 h
Pertate 18:23h 11km 00:18 h
Bošnjace samousluga 18:26h 13km 00:21 h
Bošnjace crkva 18:28h 13km 00:23 h
Lugare 18:31h 16km 00:26 h
Konjino 18:33h 18km 00:28 h
Pavlove livade 18:37h 21km 00:32 h
Modna kuća Lebane 18:38h 21km 00:33 h
Lebane A.S. 18:41h 22km 00:36 h
Krivača Raskrsnica 18:44h 24km 00:39 h
Šilovo Lebane 18:49h 27km 00:44 h
Radinovac 18:57h 32km 00:52 h
Rujkovac 19:03h 35km 00:58 h
Crni Vrh - Rujkovac 19:09h 40km 01:04 h
Negosavlje 19:12h 42km 01:07 h
Medvedja AS 19:16h 45km 01:11 h
Maćedonce 19:23h 50km 01:18 h
Sijarinska Banja 19:32h 55km 01:27 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja