Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kragujevac - Kraljevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kragujevac A.S. 19:30h 0km 00:00 h
Pijaca Kragujevac 19:32h 1km 00:02 h
Mala vaga Kragujevac 19:36h 2km 00:06 h
Zvezda Kragujevac 19:40h 3km 00:10 h
Grošnica 19:44h 4km 00:14 h
Korićani 19:49h 7km 00:19 h
Dragobraća 19:53h 10km 00:23 h
Goločelo 19:56h 13km 00:26 h
Vučkovica 20:01h 14km 00:31 h
Ravni Gaj 20:03h 16km 00:33 h
Ljubic 20:05h 17km 00:35 h
Grabovac Gruza 20:08h 19km 00:38 h
Gruža 20:11h 21km 00:41 h
Čestin Gruza 20:14h 22km 00:44 h
Balosava 2 20:17h 24km 00:47 h
Balosava 1 20:19h 26km 00:49 h
Vrbeta 20:20h 27km 00:50 h
Guberevac 20:22h 28km 00:52 h
Tabla Zakuta 20:24h 29km 00:54 h
Kriva Jabuka 20:26h 30km 00:56 h
Tomica brdo KV 20:28h 32km 00:58 h
Vitkovac 20:31h 34km 01:01 h
Pečenog 2 20:34h 35km 01:04 h
Pečenog 1 20:35h 36km 01:05 h
Milavčići 2 20:37h 38km 01:07 h
Milavčići 1 20:40h 39km 01:10 h
Berinac KV 20:43h 40km 01:13 h
Vitanovac 20:45h 41km 01:15 h
Tunel KV 20:47h 43km 01:17 h
Šumarice 2 KV 20:49h 45km 01:19 h
Šumarice 1 KV 20:52h 47km 01:22 h
Magnohrom raskrsnica 20:56h 49km 01:26 h
Fakultet KV 20:58h 51km 01:28 h
AMD 21:00h 52km 01:30 h
Kraljevo A.S. 21:03h 53km 01:33 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja