Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Kraljevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 14:15h 0km 00:00 h
Žarkovo 14:25h 2km 00:10 h
Meljak 14:35h 29km 00:20 h
Šiljakovac 14:45h 30km 00:30 h
Stepojevac 14:55h 39km 00:40 h
Veliki Crljeni 15:05h 40km 00:50 h
Vreoci 15:15h 41km 01:00 h
Lazarevac Raskrsnica 15:25h 55km 01:10 h
Beli brod 15:30h 56km 01:15 h
Županjac 15:35h 57km 01:20 h
Dudovica 15:40h 71km 01:25 h
Liplje 15:45h 76km 01:30 h
Ljig A.S. 15:50h 83km 01:35 h
Štavice 15:55h 95km 01:40 h
Ugrinovci 16:00h 100km 01:45 h
Zagradje Gornji Milanovac 16:10h 102km 01:55 h
Rudnik 16:20h 107km 02:05 h
Majdan 16:25h 116km 02:10 h
Gornji Milanovac 16:35h 124km 02:20 h
Preljina 16:45h 139km 02:30 h
Mojsinje 16:55h 144km 02:40 h
Mrčajevci 17:05h 150km 02:50 h
Tavnik 17:10h 156km 02:55 h
Ladjevci 17:15h 158km 03:00 h
Kraljevo A.S. 17:25h 171km 03:10 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja