Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kragujevac - Kraljevo

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Kragujevac A.S. 16:20h 0km 00:00 h
Pijaca Kragujevac 16:23h 1km 00:03 h
Mala vaga Kragujevac 16:27h 2km 00:07 h
Zvezda Kragujevac 16:31h 3km 00:11 h
Grošnica 16:34h 4km 00:14 h
Korićani 16:39h 7km 00:19 h
Dragobraća 16:43h 10km 00:23 h
Goločelo 16:46h 13km 00:26 h
Vučkovica 16:51h 14km 00:31 h
Ravni Gaj 16:53h 16km 00:33 h
Ljubic 16:55h 17km 00:35 h
Grabovac Gruza 16:58h 19km 00:38 h
Gruža 17:01h 21km 00:41 h
Čestin Gruza 17:04h 22km 00:44 h
Balosava 2 17:07h 24km 00:47 h
Balosava 1 17:09h 26km 00:49 h
Vrbeta 17:10h 27km 00:50 h
Guberevac 17:12h 28km 00:52 h
Tabla Zakuta 17:14h 29km 00:54 h
Kriva Jabuka 17:15h 30km 00:55 h
Tomica brdo KV 17:18h 32km 00:58 h
Vitkovac 17:21h 34km 01:01 h
Pečenog 2 17:24h 35km 01:04 h
Pečenog 1 17:25h 36km 01:05 h
Milavčići 2 17:27h 38km 01:07 h
Milavčići 1 17:30h 39km 01:10 h
Berinac KV 17:33h 40km 01:13 h
Vitanovac 17:35h 41km 01:15 h
Tunel KV 17:37h 43km 01:17 h
Šumarice 2 KV 17:42h 45km 01:22 h
Šumarice 1 KV 17:44h 47km 01:24 h
Magnohrom raskrsnica 17:46h 49km 01:26 h
Fakultet KV 17:48h 51km 01:28 h
AMD 17:50h 52km 01:30 h
Kraljevo A.S. 17:53h 53km 01:33 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja