Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Obrenovac - Beograd

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Radiljevo 16:05h 0km 00:00 h
Brgule 16:28h 13km 00:23 h
Liso Polje r. 16:32h 15km 00:27 h
Piroman 16:36h 18km 00:31 h
Stubline 16:41h 21km 00:36 h
Stubline sremčević 16:44h 23km 00:39 h
Zvečka - rampa 16:53h 30km 00:48 h
Obrenovac A.S. 16:58h 33km 00:53 h
Obrenovac-Topolice 17:00h 35km 00:55 h
Barič rampa 17:01h 36km 00:56 h
Umka 17:06h 42km 01:01 h
Čukarica Ada 17:24h 59km 01:19 h
Beograd-Dunav stanica 17:48h 68km 01:43 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja