Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Obrenovac - Beograd

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Banjani 10:50h 0km 00:00 h
Vukićevica 10:56h 5km 00:06 h
Orašac - centar 10:58h 7km 00:08 h
Grabovac - centar 11:08h 13km 00:18 h
Grabovac R 11:15h 18km 00:25 h
Zvečka - rampa 11:18h 21km 00:28 h
Obrenovac-Topolice 11:27h 27km 00:37 h
Barič rampa 11:29h 28km 00:39 h
Umka - centar 11:35h 34km 00:45 h
Čukarica Ada 11:53h 53km 01:03 h
Beograd-Dunav stanica 12:15h 60km 01:25 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja