Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Zrenjanin - Melenci

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Bas Beograd 17:45h 0km 00:00 h
Zrenjanin 18:55h 72km 01:10 h
Ž.Zrenjanina 2 19:02h 76km 01:17 h
Melenci 19:15h 92km 01:30 h
Bašaid 19:35h 110km 01:50 h
Vincaid 19:43h 115km 01:58 h
Kikinda A.S 20:05h 132km 02:20 h
Kikinda-Mikro naselje 20:07h 133km 02:22 h
Iđoš 20:25h 147km 02:40 h
Sajan 20:31h 152km 02:46 h
Padej 20:43h 163km 02:58 h
Ostojićevo centar 20:53h 171km 03:08 h
Ostojićevo 20:54h 172km 03:09 h
Čoka, A.S. 21:00h 178km 03:15 h
Sanad 21:10h 185km 03:25 h
Novi Kneževac, A.S. 21:18h 192km 03:33 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja