Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Svilajnac - Velika Plana

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Svilajnac A.S. 14:00h 0km 00:00 h
Svilajnac VIS 14:03h 3km 00:03 h
Tabla Morava 14:04h 4km 00:04 h
Most Svilajnac 14:05h 5km 00:05 h
Markovac Centar 14:10h 10km 00:10 h
Markovac Zdra.Stanica 14:12h 11km 00:12 h
Mlin Markovac 14:14h 12km 00:14 h
Bab. Rampa 14:15h 12km 00:15 h
Golubovići V.Plana 14:16h 13km 00:16 h
Novo Selo V.Plana 14:18h 14km 00:18 h
Radovanjski put VP 14:22h 16km 00:22 h
Staro Selo V.Plana 14:24h 17km 00:24 h
Staro Selo V.P. 14:26h 18km 00:26 h
Pokajnički put V.P. 14:30h 20km 00:30 h
Goša montaža 14:32h 21km 00:32 h
Mlekara VP 14:33h 22km 00:33 h
Dom Zdravlja VP 14:34h 22km 00:34 h
Velika Plana AS 14:35h 23km 00:35 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja