Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Svilajnac - Velika Plana

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Svilajnac A.S. 05:45h 0km 00:00 h
Svilajnac VIS 05:49h 3km 00:04 h
Tabla Morava 05:51h 4km 00:06 h
Most Svilajnac 05:53h 5km 00:08 h
Markovac Centar 06:00h 10km 00:15 h
Markovac Zdra.Stanica 06:02h 11km 00:17 h
Mlin Markovac 06:04h 12km 00:19 h
Bab. Rampa 06:05h 12km 00:20 h
Golubovići V.Plana 06:06h 13km 00:21 h
Novo Selo V.Plana 06:08h 14km 00:23 h
Radovanjski put VP 06:12h 16km 00:27 h
Staro Selo V.Plana 06:14h 17km 00:29 h
Staro Selo V.P. 06:16h 18km 00:31 h
Pokajnički put V.P. 06:20h 20km 00:35 h
Goša montaža 06:22h 21km 00:37 h
Mlekara VP 06:25h 22km 00:40 h
Dom Zdravlja VP 06:26h 22km 00:41 h
Velika Plana AS 06:30h 23km 00:45 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja