Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Svilajnac - Jagodina

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Požarevac 07:15h 0km 00:00 h
Lučica R 07:23h 0km 00:08 h
Lučica ŠKOLA 07:24h 0km 00:09 h
Prugovo 07:24h 0km 00:09 h
Poljana Centar 07:28h 0km 00:13 h
Vlaški Do-C 07:34h 0km 00:19 h
Aleksandrovac Centar 07:40h 0km 00:25 h
Oreovica Centar 07:43h 0km 00:28 h
Simićevo Centar 07:48h 0km 00:33 h
Žabari 07:55h 0km 00:40 h
Porodin 08:01h 0km 00:46 h
Viteževo R 08:02h 0km 00:47 h
Kušiljevo Gornja Kafana 08:07h 0km 00:52 h
Svilajnac 08:25h 0km 01:10 h
Jagodina 09:15h 0km 02:00 h
Ćuprija 09:28h 0km 02:13 h
Paraćin 09:39h 0km 02:24 h
Aleksinac 10:33h 0km 03:18 h
Niš 11:05h 0km 03:50 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja