Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Obrenovac - Beograd

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Banjani 11:00h 0km 00:00 h
Vukićevica 11:05h 5km 00:05 h
Grabovac - centar 11:13h 13km 00:13 h
Grabovac R 11:18h 18km 00:18 h
Obrenovac-Topolice 11:31h 28km 00:31 h
Barič rampa 11:32h 29km 00:32 h
Umka - centar 11:38h 35km 00:38 h
Čukarica Ada 11:55h 52km 00:55 h
Beograd A.S. 12:00h 57km 01:00 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja