Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Obrenovac - Banjani

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Beograd A.S. 16:40h 0km 00:00 h
Čukarica Ada 16:45h 5km 00:05 h
Umka - centar 17:02h 22km 00:22 h
Barič rampa 17:08h 28km 00:28 h
Obrenovac-Topolice 17:09h 29km 00:29 h
Grabovac R 17:22h 39km 00:42 h
Grabovac - centar 17:27h 44km 00:47 h
Vukićevica 17:35h 52km 00:55 h
Banjani 17:40h 57km 01:00 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja