Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Beograd

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Bačka Palanka A.S 16:50h 0km 00:00 h
Bačka Palanka bunar 16:53h 2km 00:03 h
Bačka Palanka groblje 16:54h 3km 00:04 h
Čelarevo - centar 17:04h 12km 00:14 h
Gložan 17:09h 16km 00:19 h
Begeč I - raskrsnica 17:17h 23km 00:27 h
Futog AS 17:21h 27km 00:31 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 17:27h 33km 00:37 h
Novi Sad - bolnica 17:34h 39km 00:44 h
Novi Sad A.S. 17:45h 42km 00:55 h
Zemun Pošta 19:10h 116km 02:20 h
Beograd A.S. 19:20h 122km 02:30 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja