Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Zrenjanin

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Novi Sad A.S. 08:58h km 00:00 h
Hladnjača Novi Sad 09:03h km 00:05 h
Žabaljska raskrsnica 09:23h km 00:25 h
Žabaljski most 09:43h km 00:45 h
Bagljaš 10:03h km 01:05 h
Zrenjanin A.S. 10:13h km 01:15 h
Miletićeva 10:18h km 01:20 h
Klek 10:28h km 01:30 h
Žitište 10:38h km 01:40 h
Banatski Dvor 10:48h km 01:50 h
Čestereg 10:53h km 01:55 h
Banatsko Karađorđevo 11:03h km 02:05 h
Aleksandrovo ZR 11:08h km 02:10 h
Nova Crnja 11:11h km 02:13 h
Vojvoda Stepa 11:13h km 02:15 h
Srpska Crnja 11:14h km 02:16 h
Radojevo 11:15h km 02:17 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja