Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Beograd

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Novi Sad A.S. 15:20h 0km 00:00 h
PETROVARADIN – ŽELEZNIČKA STANICA /0609A 15:26h 6km 00:06 h
Sremski Karlovci 15:34h 13km 00:14 h
Banstol 15:41h 20km 00:21 h
Gladnoš (65A) 15:46h 24km 00:26 h
Maradik Raskrsnica 15:49h 27km 00:29 h
Inđija 15:57h 37km 00:37 h
Stara Pazova 16:07h 47km 00:47 h
Nova Pazova 16:14h 54km 00:54 h
Batajnica centar (65A) 16:22h 60km 01:02 h
Zemun Pošta 16:40h 74km 01:20 h
Beograd A.S. 17:30h 80km 02:10 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja