Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Medveđa - Despotovac

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Kragujevac A.S. 14:30h 0km 00:00 h
Svilajnac 15:20h 43km 00:50 h
Grabovac 1 15:28h 48km 00:58 h
Sedlare S 15:33h 52km 01:03 h
Troponje 15:35h 53km 01:05 h
Jasenovo izlaz na reg.put 15:37h 55km 01:07 h
Medvedja 15:42h 59km 01:12 h
Plažane R 15:47h 64km 01:17 h
Miliva-R Đurđevac 15:50h 66km 01:20 h
Miliva R 15:52h 67km 01:22 h
Despotovac 16:00h 70km 01:30 h
Dvorište-Des. 16:13h 76km 01:43 h
Dutovo -Res. 16:20h 81km 01:50 h
Resavica 16:35h 89km 02:05 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja