Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Mali Zvornik - Petlovača

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Bačevci (B. B.) 16:00h km 00:00 h
Drlače 16:08h km 00:08 h
Vrh Polje 16:16h km 00:16 h
Ljubovija 16:25h km 00:25 h
Ušće - Ljubovija 16:40h km 00:40 h
Uzovnica 16:45h km 00:45 h
Crnča 16:54h km 00:54 h
Velika Reka 17:00h km 01:00 h
Culine 17:10h km 01:10 h
Amajić 17:15h km 01:15 h
Mali Zvornik Hotel 17:30h km 01:30 h
Radalj raskrsnica 17:36h km 01:36 h
Borina 17:40h km 01:40 h
Brasina 1 17:45h km 01:45 h
Auto Kamp 17:47h km 01:47 h
Banja Koviljača 17:55h km 01:55 h
Loznica A.S. 18:05h km 02:05 h
Jelav Dom 18:14h km 02:14 h
Lešnica 18:21h km 02:21 h
Prnjavor centar 18:31h km 02:31 h
Petlovača 18:35h km 02:35 h
Slepčević 18:45h km 02:45 h
ŠABAC A.S. 18:55h km 02:55 h
KLENAK 19:01h km 03:01 h
PLATIČEVO 19:09h km 03:09 h
Hrtkovci 19:15h km 03:15 h
JARAK 19:20h km 03:20 h
Beograd A.S. 20:20h km 04:20 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja