Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Loznica - Šabac

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Loznica A.S. 20:06h 0km 00:00 h
Lipnički Šor 20:15h 7km 00:09 h
Jelav Dom 20:17h 9km 00:11 h
Lešnica 20:25h 17km 00:19 h
Ribari centar 20:35h 28km 00:29 h
Petlovača 20:40h 31km 00:34 h
Duvanište 20:47h 38km 00:41 h
Slepčević 20:50h 42km 00:44 h
ŠABAC A.S. 21:15h 53km 01:09 h
KLENAK 21:23h 60km 01:17 h
PLATIČEVO 21:30h 66km 01:24 h
Hrtkovci 21:36h 72km 01:30 h
JARAK 21:47h 78km 01:41 h
Fišerov Salaš Raskrsnica 21:55h 85km 01:49 h
Novi Beograd 1 22:30h 137km 02:24 h
Novi Beograd 2 22:35h 140km 02:29 h
Beograd A.S. 22:45h 143km 02:39 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja