Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac - Vranje

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Požarevac 20:00h 0km 00:00 h
BusLogic Ltd 21:00h 0km 01:00 h
Raskrsnica BusLogic Ltd 21:10h 0km 01:10 h
BusLogic Kastro 21:20h 1km 01:20 h
BusLogic Park 21:30h 1km 01:30 h
BusLogic Toplifikacija 21:32h 1km 01:32 h
BusLogic Pumpa 21:34h 1km 01:34 h
BusLogic Tricko 21:36h 2km 01:36 h
Niš 21:40h 192km 01:40 h
Leskovac A.S. 21:42h 244km 01:42 h
Vranje A.S. 21:44h 315km 01:44 h
Preševo A.S. 21:59h 357km 01:59 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja