Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac - Lebane

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Leskovac 18:31h 0km 00:00 h
Leskovac Modna kuca 18:34h 1km 00:03 h
Tri Šešira 18:37h 2km 00:06 h
Ćenovac 18:48h 10km 00:17 h
Pertate 18:49h 11km 00:18 h
Bošnjace 18:52h 13km 00:21 h
Bošnjačko groblje 18:54h 13km 00:23 h
Lugare 18:57h 16km 00:26 h
Konjino 18:59h 18km 00:28 h
Pavlove livade 19:03h 21km 00:32 h
Modna kuća Lebane 19:04h 21km 00:33 h
Lebane 19:07h 22km 00:36 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja