Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Loznica

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Jadar Most 19:40h 0km 00:00 h
Krušik 19:48h 2km 00:08 h
Most na Ljubostinji 19:50h 3km 00:10 h
Donja Grabovica 19:53h 4km 00:13 h
Gorić 2 19:56h 6km 00:16 h
Ćatin Put 20:00h 6km 00:20 h
Iverak Valjevo 20:04h 7km 00:24 h
Kafana Evropa Valjevo 20:06h 8km 00:26 h
A.Rampa 20:08h 9km 00:28 h
Lukavac - Valjevo 20:10h 11km 00:30 h
Divci Valjevo 20:12h 13km 00:32 h
V. Loznica 20:16h 16km 00:36 h
Slovac Valjevo 20:20h 21km 00:40 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja