Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kruševac - Kraljevo

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Pirot 06:00h 0km 00:00 h
Bela Palanka 06:30h 31km 00:30 h
Niš 07:15h 73km 01:15 h
Aleksinac 07:55h 104km 01:55 h
Pojate 08:20h 139km 02:20 h
Stalać Raskrsnica 08:35h 158km 02:35 h
Kruševac A.S. 08:45h 164km 02:45 h
Trstenik 09:35h 193km 03:35 h
Vrnjačka Banja 09:50h 205km 03:50 h
Kraljevo A.S. 10:20h 232km 04:20 h
Čačak 10:50h 273km 04:50 h
Ovčar Banja Čačak 11:15h 290km 05:15 h
Požega A.S 11:35h 309km 05:35 h
Užice A.S. 12:00h 333km 06:00 h
Zlatibor-pijaca 12:30h 351km 06:30 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja