Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kraljevo - Raška

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Vrnjačka Banja 05:30h 0km 00:00 h
PODUNAVCI 05:40h 11km 00:10 h
Vraneši 05:45h 15km 00:15 h
Vrba 05:50h 16km 00:20 h
Kraljevo A.S. 06:00h 27km 00:30 h
Kraljevo-Škola 06:05h 31km 00:35 h
Mataruška banja 06:15h 35km 00:45 h
Bogutovac 06:20h 45km 00:50 h
Dobre strane 06:30h 53km 01:00 h
Polumir 06:40h 63km 01:10 h
Ušće Raška 06:50h 73km 01:20 h
Bojanići 07:05h 82km 01:35 h
Biljanovac 07:10h 87km 01:40 h
Baljevac 07:15h 96km 01:45 h
Brvenik 07:20h 107km 01:50 h
Raška A.S. 07:30h 116km 02:00 h
Rudnica 07:40h 126km 02:10 h
Lešak 07:55h 136km 02:25 h
Leposavić A.S. 08:10h 144km 02:40 h
Sočanica 08:20h 167km 02:50 h
Zvečan 08:45h 171km 03:15 h
Kosovska Mitrovica A.S. 08:50h 211km 03:20 h
Priština 09:40h 91km 04:10 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja