Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kraljevo - Kragujevac

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Kosovska Mitrovica A.S. 20:45h 0km 00:00 h
Jarinje 21:55h 50km 01:10 h
Jošanička Banja 22:40h 88km 01:55 h
Vrnjačka Banja 00:00h 144km 03:15 h
Kraljevo A.S. 00:45h 171km 04:00 h
Kragujevac A.S. 02:20h 224km 05:35 h
Lapovo AS 03:03h 255km 06:18 h
Novi Sad A.S. 06:00h 452km 09:15 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja