Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Medveđa - Svilajnac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Resavica 07:20h 0km 00:00 h
Dutovo 07:32h 9km 00:12 h
Dvorište-Des. 07:40h 12km 00:20 h
Despotovac 07:55h 19km 00:35 h
Despotovac - Rudnička ulica 08:02h 20km 00:42 h
Despotovac - Veterinarska stanica 08:03h 20km 00:43 h
Miliva R 08:05h 21km 00:45 h
Miliva-R Đurđevac 08:08h 23km 00:48 h
Plažane R 08:11h 25km 00:51 h
Medvedja 08:19h 30km 00:59 h
Jasenovo R 08:22h 32km 01:02 h
Troponje 08:27h 35km 01:07 h
Sedlare R 08:30h 37km 01:10 h
Grabovac 1 08:35h 42km 01:15 h
Svilajnac 08:40h 46km 01:20 h
Markovac 08:50h 56km 01:30 h
Velika Plana AS 09:10h 68km 01:50 h
Autokomanda 10:15h 152km 02:55 h
Beograd A.S. 10:25h 157km 03:05 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja