Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kraljevo - Kruševac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kraljevo A.S. 07:00h 0km 00:00 h
Ratina 07:10h 7km 00:10 h
Vrba 07:15h 11km 00:15 h
PODUNAVCI 07:20h 16km 00:20 h
Novo Selo Vrnjačka Banja 07:25h 21km 00:25 h
Vrnjačka Banja 07:30h 27km 00:30 h
Trstenik 07:45h 37km 00:45 h
Počekovina 2 07:55h 44km 00:55 h
Stopanja 08:00h 51km 01:00 h
Kruševac A.S. 08:30h 65km 01:30 h
Stalać Raskrsnica 08:40h 79km 01:40 h
Ćićevac 08:50h 84km 01:50 h
Pojate Raskrsnica 09:00h 87km 02:00 h
Aleksinac 09:30h 125km 02:30 h
Niš AS 10:00h 156km 03:00 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja